Toto je Slovensko .

Autor: Vladimír Krátky | 1.8.2020 o 23:46 | (upravené 2.8.2020 o 0:58) Karma článku: 4,99 | Prečítané:  657x

Roky rokúce nadávam v lete na slovenských politikov, televízie,  ostatné média a všakovaké inštitúcie, že už v druhej polovici júna začínajú všetci dovolenkovať a v zemi zavládne „dolce far niente“ ... .

V televíziách sú radikálne okýptené diskusie, akoby sa počas tých ( povedzme ) 10 týždňov nič zásadné nedialo, program TV tvoria reprízy repríz druho a treťotriednych programov, dostať sa k lekárovi je ešte podstatne zložitejšie, ako  počas „ nedovolenkového “ obdobia, atď. ... .
Dobre, tento rok potiahli politici kvôli Covidu a veciam s tým spojeným o niekoľko málo dní dlhšie  .

Ale v takom Česku aj teraz aktívne riešia Covid, pripravujú sa na druhú vlnu,  debatujú o tom v televíziách,  plánujú 25 000 testov denne a logistiku s tým spojenú, riešia ekonomické dopady krízy, analyzujú možnosti  využitia Fondu ekonomickej obnovy, nakoľko to treba naplánovať a doručiť do Bruselu už o 3 mesiace .
Napríklad zajtra o 12:00 bude na ČT 1  v Otázkach Václava Moravce - Švejnar, Pilný, Salomon ( nie, ten program nemá dovolenku ani počas dovolenky ... ) .

A u nás sa zabávame a naši susedia sa čudujú, s akou ľahkosťou ignorujeme správy z okolitého sveta o dynamickom náraste ochorenia Covid 19 :

https://www.krone.at/2201651

 

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

Niektorí vojaci si na protest strhávajú výložky. Rúca sa Lukašenkov režim?

Najviac dobitých demonštrantov radšej neprepúšťajú.

Píše Martin Kugla

Nechcel majdan, tak dostane plošču

Zdá sa, že Lukašenko končí.


Už ste čítali?