Načítavam moment...
Momentálne nie ste prihlásený

Beblavý porovnával Slovensko s Českom ... . (Späť na článok)

Pridajte priamu reakciu k článku


Hodnoť

Poprosím dokončiť

Fajn porovnanie, hovorím to dlho, ze prijat nazor, ze Slovensku sa dari moze iba ten, co ma klapky na ociach a pred nosom Ficovu druzinu na tlačovke.
Ale mohli ste si dať záležať na prezentácii. Obrázky/tabuľky sú malé a nedá sa ích kliknutím zväčšiť a keď si ích aj otvorím, tak sú aj tak malé: https://u.smedata.sk/blog/arti...
Preto navrhujem si to prepracovať a pred screenom obrazovky pár krát stlačiť Ctrl a "+", nech sú písmená väčšie, alebo to skopírovať a vložiť do vlastných tabuliek, kde si s tým môžete robiť, čo chcete. Ale link na Eurostaty by sa hodil, aj keď viem, že konečný obraz dát sa nezobrazí po kliku na poslednú URL, stále to bude lepšie, ako nič.
A keď už uvediem Beblavého do titulku, čakal som, že sa dozviem v článku viac, ako polku vety v perexe. :) Ale fajn, že som si mohol odkliknúť.
Tieto čísla zobrať a hodiť do schránok každého voliča, ktorý je masírovaný, ako sa nám s Ficom darí. :D
 
Hodnoť

Beblavý

chce zmenu pre zaostavajuce regiony - BLA BLA BLA BLAVA

Netreba porovnanie s Českom, Rakuskom, porovnajte čo bratislavskí demokrati a súdruhovia ako Beblava celá plejáda iných spravili pre Bratislavu a ako sa žije inde, hlavne na východe.

Východ nedobehne Bratislavu ani keby kráčala oproti.
 
Hodnoť

A ja porovnám ambície politických strán

I pOdkiaľ tá Bohu rovná istota niektorých, hlavne opozičných, politikov SR ?!

V rozhlase a televízii už naplno uvádzajú pred a po volebné spolupráce a vládne konštalácie a zostavy. Predvolebný mediálny ošiaľ odštartoval i v printových médiách. Opiera sa sa o vetché a zavádzajúce prieskumy, ktoré vôbec,

ale vôbec, nemusia validne a rigorózne odrážať realitu. Skôr naopak. Len si spomeňme na preferencie agentúr a volebnú realitu vtedy novo vzniklej strany Radomíra Prochádzku a M. Beblavého - SIEŤ ! V mar ci roku 2016 !!! Vyše 10% predvolebné preferencie v každom prieskume renomovaných slovenských agentúr a 5% reálny volebný zisk. Alebo vypadnutie KDH z parlamentu, napriek stabilnej viac ako 5% podpore v prieskumoch agentúr.

Agentúram v SR sa nedá príliš veriť. Často voličov manipulujú. Aj preto tento blog a moja občiansky legálna otázka: "Odkiaľ panie a páni redaktori, žurnalisti, novinári, pracovníci prieskumných agentúr a iní zainteresovaní na predvolebnom ošiali v SR beriete tú drzosť hraničiacu s istotou, že vládu budú tvoriť tí, alebo tí...???!!! Zvlášť, keď je tam nemalý podiel subjektov, ktoré sa do parlamentu nemusia dostať ako naposledy KDH, či SMK. Alebo s odretými ušami ako SIEŤ Beblavého a Prochádzku kolaborujúca navyše s Ficom, ako aj Most-Híd.

Takže, v súčasnosti je istý v parlamente iba SMER-SD a koalícia liberálov okolo Beblavého a Trubana´a Kotlebovci.. Ostatní sú passé. Takže si treba trpezlivo počkať na voľby v posledný februárový deň prestupného roka 2020. A tesne po nich spriadať nitky o novej vláde médiami. Prvým povereným na jej zostavenie bude Róbert Fico. To je isté. Nič menej, niť viac. Ostatné, je iba predvolebný humbuk. guľáš a vzájomné vyblokovávanie sa - nízkym percentom ohrozených politických strán - pod 9-10% preferencií - jednej-druhou. Druhá - treťou. A predposledná- poslednou. Po chrbáte jednej , druhej, piatej, šiestej: OĽANO, SNS, KDH, SME-Rodina, Vlasť, Za ľudí, Most-Híd, SMK, KSS, SAS(!), novo založená strana farmárov, strana exministra zdravotníctva Druckera, obnovené HZDS či Mečiarovo politické prekvapko ,,,, - hor sa do parlamentných lavíc !!! Isté sú tri - Fico, Truban-Beblavý a Kotleba. A pravdivý fakt, možno pakt s faktom, že koalícia SMERu-SD s ĽSNS je do 35% voličských hlasov v parlamentných voľbách 2020. O tom rozmýšľajme.

O jednotnej vláde pravicových a ľavicových extrémistov na Slovensku v rámci možnej štvrtej Ficovej vlády. Ticho a v ústraní i bez väčšej zodpovednosti voličom - podporenej úspešným kapitánom z SNS i Vlasťou - Š. Harabína. Tak ako to spoľahlivo funguje s tichou podporou poslancov KSČaM v susednej Čechii s Babišom v čele !!! A funguje to !!! V krajine bratov.To je aktuálne na zamýšľanie sa nad možnými výsledkami volieb v SR. Nie obldy redaktorov, šéfov serverov a "nových" politikov typu Beblavý zo skrachovaného SDKÚ i skrachovanej SIETE (!) ...

občiansky aktivista "Za prosociálne Slovensko !" - občan SR - Ivan Olejár, Prešov 7.10.2019oslanca Beblavého v nich !
 

Netreba si moc domýšlať

Ja som bol rozhodnutý voliť tú stranu z OĽaNO, SaS a KDH, ktorej bude hroziŤ vypadnutie. A hrozilo OĽaNO a nehrozilo KDH. A takých bolo asi viac, pretože KDH nepreliezlo iba o 3000 hlasov. Každý rátal, že sa tam dostane a tak sme volili tých, na ktorých Ficobanda najviac kydala.
A posledné disksie sú až v rámci dvojtýždňového moratória a 1/3 voličov sa rozhoduje až vtedy.
 


Najčítanejšie


 1. Jozef Kmeto: Obezita mi vzala všetko 2 178
 2. Maroš Chmúrny: Spoločná zodpovednosť a R. Fico žije v strachu 874
 3. Peter Remeselník: Prečo polícia odmietla potrestať páchateľa, ktorý narazil autom do ľudí a ušiel ? 524
 4. Robert Fico: R. FICO: Kliment s Hrubalom pustili mafiána Kudličku z väzby, Kováčik za to sedí vo väzbe. 268
 5. Janka Cigániková: Plošné testovanie bolo úspešné. Lockdown nie je riešenie. Vakcína bude najskôr o rok. 168
 6. Peter Kollega: Robert Fico ako verejný obhajca zločinca Dušana K. 92
 7. Dušan Koniar: Tie velebené predavačky z prvej línie posiela Ústredný krízový štáb rovno do karantény 91
 8. Ján Šeďo: "Pán Fico povedal že máme prísť, tak sme prišli". 87
 9. Helmut Posch: Užívali si ich Hitlerjugend aj pionieri, dnes už nikto 67
 10. Stanislav Martinčko: Pelle múdry, ako Šalamúnove vajce! 61

Rebríčky článkov


 1. Miriam Studeničová: Kráľovná podsvetia a Kráľ času! Fantastické nepoznané skutočnosti!
 2. Štefan Vidlár: O prokurvátoroch
 3. Andy Morávek: Ako som do CORWIN SK a.s. priniesol hotovosť na kúpu bytu… a oni ma otočili vo dverách
 4. František Cudziš: Ad.: V. Tepličková – stačí, keď sa poskladáme...
 5. Ivan Čarnogurský: PREČO NEKRITIZUJEM TÚTO VLÁDU
 6. Michal Karvay: Hostina
 7. Marcel Burkert: Neokukané zákutia a krásy Bratislavy II. Z rokov 2011 - 2019
 8. Jozef Kovalík: Vlci si nezaslúžia žiť
 9. Gabo Németh: Prečo?
 10. Adriana Boysová: Čas ihličia, čas ihlíc


Už ste čítali?